NAGRODY

Marka RAM została wybrana najlepszym producentem samochodów typu pick-up 2020 roku przez U.S. NEWS & WORLD REPORT.

RAM 1500 model 2020 został wybrany najlepszym zakupem 2020 przez CONSUMER GUIDE®. Model RAM 1500 broni tego tytułu już od 12 lat z rzędu.

 RAM 1500 Crew Cab model 2020 z opcjonalnym systemem zapobiegania kolizji czołowej oraz adaptacyjnymi reflektorami LED został nazwany  najbezpieczniejszym samochodem 2019 i otrzymał tytuł SafetyPick+. 

SPRYTNIE ROZMIESZCZONE SCHOWKI

RAMBOX® CARGO MANAGEMENT SYSTEM

Dostępny tylko w tym modelu RamBox®Cargo Management System oferuje wszechstronne, odporne na warunki atmosferyczne, zamykane, podświetlane i opróżniane zewnętrzne schowki po obu stronach skrzyni załadunkowej a także możliwość podziału skrzyni załadunkowej.

ZBUDOWANY DO CIĘŻKIEJ PRACY

Obniżona masa własna nowego RAM 1500 pozwoliła na zwiększenie ładowności, która wynosi teraz nawet 850 kg, oferując przy tym komfort jazdy równie imponujący jak zdolności transportowe.

BEZPIECZEŃSTWO DOOKOŁA CIEBIE

Dostępne ponad 100 rozwiązań i systemów bezpieczeństwa zadba o Ciebie oraz Twoich bliskich.

SPRYTNIEJSZY SPOSÓB HOLOWANIA

Opcjonalny system Blind Spot Monitoring with Rear Cross Path and Trailer Detection, teraz dostępny we wszystkich modelach Ram 1500 na rok 2020, monitoruje strefy martwego pola po bokach i za pojazdem, monitoruje ruch poprzeczny za pojazdem aby zapewnić bezpieczeństwo przyczepy podczas manewrowania, jednocześnie automatycznie wykrywając i uwzględniając jej długość.

ZAAWANSOWANE TECHNOLOGICZNIE PODUSZKI POWIETRZNE

Sześć standardowych poduszek powietrznych zapewnia bezpieczeństwo i spokój użytkownikom pojazdu. W przypadku kolizji czołowej przednie poduszki powietrzne są wyposażone w technologię wentylacji adaptacyjnej, otwierając otwór wentylacyjny w poduszce powietrznej, który dostosowuje się do rozmiaru pasażera i siły zderzenia.

ZAPROJEKTOWANY DLA TWOJEGO BEZPIECZEŃSTWA

RAM 1500 został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o bezpieczeństwie i ochronie użytkownika. Niezależnie od tego jakiego rodzaju ładunek przewozisz możesz to robić bez obaw.

FUNDAMENT ZE STALI O WYSOKIEJ WYTRZYMAŁOŚCI

Trwałość konstrukcji wymaga solidnego fundamentu, a nowy RAM 1500 jest zbudowany wyjątkowo solidnie, z ramą w 98% wykonaną ze stali o wysokiej wytrzymałości przy jednoczesnym zmniejszeniu jej masy o 45kg.

BEZPIECZEŃSTWO DOOKOŁA CIEBIE

Opcjonalny system 360° Surround View Camera dostarcza pełny obraz otoczenia pojazdu, dzięki czemu parkowanie, ładowanie i rozładowywanie towaru oraz podłączanie przyczepy są łatwiejsze i bezpieczniejsze.

INTELIGENTNIEJSZA, SZYBSZA, BARDZIEJ ZAAWANSOWANA ŁĄCZNOŚĆ UTRZYMUJE CIĘ W KONTAKCIE ZE ŚWIATEM

Niezależnie od tego czy jesteś użytkownikiem telefonów  iPhone® czy Android™ system Uconnect® umożliwia Ci korzystanie z ulubionych aplikacji.
Dzięki obsłudze AppleCarPlay® możesz słuchać ulubionej muzyki, wykonywać połączenia i korzystać z nawigacji za pośrednictwem ekranu dotykowego. Kompatybilność z AndroidAuto™ umożliwia Ci dostęp do aplikacji, połączeń, Twoich ulubionych playlist i wiele więcej.

HARMAN KARDON®PREMIUM AUDIO

Słuchaj muzyki, która Cię porusza. Nowy Ram 1500 może pochwalić się dostępnym 900-watowym systemem audio Harman Kardon® Premium. Ten wyjątkowy system obejmuje 19 głośników - najwięcej w swojej klasie - i jest dostępny z wykończeniem z prawdziwej stali nierdzewnej (dostępne w modelach Laramie®, Rebel, Longhorn® i Limited Crew Cab).

Nawet 114.5 cm miejsca na nogi w drugim rzędzie siedzeń

Możliwość odchylenia oparć w drugim rzędzie siedzeń

Rozkładany szeroki podłokietnik ze schowkiem i miejscem na kubki

Dodatkowy rozkładany schowek pod tylną kanapą

DWUPANELOWY DACH SŁONECZNY

Opcjonalny panoramiczny dach zapewnia pasażerom świeże powietrze, otwarte niebo i niezrównany widok na mijany w podróży świat.